Indiana

View listings

Realigro.lv ir pirmais pasaulē nekustamo īpašumu meklēšanas dzinējs, kur Jūs varat izskatīt īpašumu sludinājumus, kas ir īrēšanai Indiana

Nekustamais īpašums pārdošanai Indiana

Ja vēlaties iegādāties īpašumu pārdošanai bagātā vietā, bet arī klusā valstī, jums jāizvēlas Indiana. Pazīstams kā Hoosier stāvoklis, Indiana pieaug par labvēlīgāku likmi nekā daudzās citās Amerikas Savienotajās Valstīs. Indiānas valsts atrodas netālu no Mičiganas ezera. Patiesībā tā robežojas arī ar Mičigānu, Ohaiju, Kentuki un Ilinoisu.

Indiana ir tautas 17. populārākā valsts un 38. zona. Valstij ir vairākas lielpilsētas, kurās ir 100 000 vai vairāk iedzīvotāju, kā arī daudzas mazākas pilsētas.

Pateicoties Indiana pārpalikumam, bezdarba līmenis ir diezgan zems. Indiana bezdarbs 2018. gada martā bija 3,2%, kas ir gandrīz pilnā procentu punktā zemāks par valsts vidējo rādītāju. Pēc pašreizējās valsts tendences Indiana bezdarba līmenis samazinās, kas nozīmē, ka ir jaunas darba vietas.

Indiana ekonomika ir ļoti veselīga, salīdzinot ar pārējo tautu. Katru gadu uzlabojas, un atšķirība starp 2017. un 2018. gadu ir minimāla.

Procentu likmes, kaut arī nedaudz pieaug, joprojām ir pievilcīgas un veicina pārdošanu Indiana tirgū, bet arī mājokļa īpašumtiesības. 2018. gadā Indiana pieprasījums pēc nekustamā īpašuma, jo īpaši vienas ģimenes mājas, turpinās augt, kā tas notika 2016. un 2017. gadā.

Tomēr ne visas rozes nāk uz jauno Indiana māju īpašniekiem.

Nodarbinātības pieaugums un zemās procentu likmes rada strauji augošu mājokļu tirgu, un dažās augstas pieprasījuma teritorijās celtnieki cīnās, lai nodrošinātu pietiekamas neatkarīgas mājas par pieņemamām cenām, lai apmierinātu pieprasījumu pēc veselīgas ekonomikas.

NAR (Nacionālā Mākleru asociācija) ziņo, ka gan jaunie, gan jaunie mājokļu pārdošanas apjomi palielināsies vairāk nekā 2016. un 2017. gadā. Esošais mājokļu pārdošanas rādītājs 2017. gada vidū pieaugs par 6,9%, savukārt jaunie vienreizējie pārdošanas apjomi palielināsies. ģimenes māju pārdošanas apjoms šogad pieaugs par 17,1%.

Karmela niša, Indiāna, ir viena no labākajām vietām, kur dzīvot un iegādāties īpašumu pārdošanai Indiānā. Karmels ir aptuveni 86 000 pilsēta, un tuvākā metropoles pilsēta ir Indianapolisa.

Pilsēta ir saņēmusi izcilus vērtējumus valsts skolām, mājokļiem, ģimenes draudzībai, darbavietām, noziedzībai, drošībai, veselībai un fiziskajai sagatavotībai.

Karmelā ir ļoti veselīgs nekustamā īpašuma tirgus, un tas parasti ir brīvs no dažām nelielām problēmām, ko metropoles mājokļu tirgus, tāpat kā Indianapolis, piedzīvotu kā pārāk dārgu izmitināšanu un nelielu piedāvājumu.

Karte, cenu dinamika un statistika

Saistītie nekustamo īpašumu

Cod. 26489

PARDOŠANA 4 guļamistabas, Indiana, Lake County, Gary, 716 Tyler Street Gary, IN 46402, USA

73,800.74EUR
PARDOŠANA
4 guļamistabas

159.61 m²
Liela 2-stāvu māja ar 4 guļamistabām, 2 vannas istabas un ton potenciālu. Tuvu ātrgaitas, baznīcas, un medicīnas iekārtām. (Needs Renovations). Motivē...
Cod. 9364

PARDOŠANA Cits (Tirdzenicība), Indiana, Adams County, Indianapolis, 3437 N Tacoma Ave

23,062.73EUR
PARDOŠANA
Cits (Tirdzenicība)

20000 m²
2 stāsts mājās ar pagrabu nav mēbelēts. 1,5 vannas istabām.
UNAVAILABLE
Karte, cenu dinamika un statistika
2005-2024 REALIGRO REAL ESTATE LTD. All Rights Reserved - VAT Nr: 893969932
Neikos Digital Agency
  1. Iestatījumi

    Lai labāk izmantot Realigro mājas lapā, iestatiet savas preferences attiecībā uz valodu, valūtu, kvadrātmetru vai sq ft

    Uzstādīt tagad Nerādīt atkal
BB